Dzień ślubu to nie tylko najpiękniejszy dzień dla Pary Młodej ale również święto ich rodziców, rodzin, znajomych. Także dla nas ten dzień jest wyjątkowy, dlatego podczas fotografowania i filmowania wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania aby uwiecznić na zdjęciach to co najważniejsze. Zatrzymując chwile z przygotowań, uroczystości ślubnej, wesela i pleneru po ślubie daję szansę małżonkom na ponowne przeżywanie tego cudownego, dnia za każdym razem, gdy będą oglądać fotografie i film. Możecie Państwo dowolnie dostosować naszą ofertę do swoich potrzeb, wybierając jej poszczególne elementy.

Sprzęt foto: - Nikon d800 pełna klatka 36 Mpix - Nikon d700 pełna klatka 12 Mpix - Obiektyw Nikon 14-24 mm f/ 2.8 - Obiektyw rybie oko - Lampa Błyskowa Nikon SB-910, fotolab 15x21 cm lub 10x15 cm

Sprzęt film: - Sony Fs100 - Canon 5d markII - GoPro 4 Black - Obiektyw Canon 24-70 mm f/2.8 - Obiektyw rybie oko - Recorder Zoom H4n - Flycam.

Zdjęcia + film w połączonych pakietach - cennik usług na sezon 2018/2019 w trakcie zmian. Zapytania prosimy kierować drogą mailową info@ktstudio.pl

Na terminy piątkowe udzielamy 5 % rabatu wesele w terminie od czerwca do końca października.

Sesje z pleneru dla pakietów złotego i platynowego wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych i wieczornych, przeważnie w tygodniu przypadającym po weselu (ze względu na bukiet ślubny) lub innym dogodnym dla Państwa terminie. Czas trwania sesji do 3 godz. Jedno miejsce pleneru. W przypadku dwóch miejsc pleneru doliczamy 300 zł za każde kolejne miejsce.

Gdy decydujecie się Państwo na pakiet plener, sesja realizowana jest przed ślubem około południa lub po pierwszym tańcu podczas wesela. Czas trwania sesji do 2 godz.

Zdjęcia z przygotowań u fryzjera i kosmetyczki w pakiecie plener, złotym i platynowym - dopłata 100 zł.

Sesja narzeczeńska realizowana miesiąc przed ślubem dodatkowo w pakiecie standard, plener, złotym i platynowym - dopłata od 200 zł.

Jest możliwość wykonania zdjęć z wybranego pakietu i otrzymania ich wyłącznie na płycie dvd bez foto książki lub foto albumu, zapytania o cenę w takiej opcji prosimy kierować na maila.

Do góry